Volkswagen Caddy
Cargo 2.0TDI Airco Cruisecontrol Apple CarPlay 122PK
€ 24.250
€ 29.343 w tym 21% VAT
Ogólne cechy
Tytuł
Volkswagen Caddy Cargo 2.0TDI Airco Cruisecontrol Apple CarPlay 122PK
Podkategoria
Zamknięty
Marka
Volkswagen
licencePlate
V96dzf
model
Caddy
Typ
Cargo 2.0TDI Airco Cruisecontrol Apple CarPlay 122PK
Przebieg
29.000km
Rok budowy
2024
firstRegistrationDate
10-04-2024
Stan
Używane
energyType
energyType.diesel
emissionsClass
Euro 6
Przegląd techniczny ważny do
10-04-2027
Właściwości
Masa własna
1.412kg
payloadWeight
808kg
GVW
2.220kg
length
450cm
width
186cm
Wysokość
184cm
doorCount
2
Liczba miejsc
2
Liczba cylindrów
4
engineDisplacement
1.968cc
Rozstaw osi
276cm
Sprzęt
Zbiornik AdBlue
Tak
Specyfikacje techniczne
numberOfAxles
2
shortAxleConfiguration
4x2
transmissionType
transmissionType.manual
power
90
Konfiguracja osi
Oś przednia 1
Napędzany
Sí
Maksymalne Obciążenie
1130 kg
Oś tylna 1
Maksymalne Obciążenie
1240 kg
Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie
Masz jakieś pytania lub możemy Ci w czymś pomóc? Skontaktuj się z nami, wysyłając wiadomość e-mail lub dzwoniąc pod poniższy numer. Jesteśmy gotowi do pomocy!
- +31174240600
- info@nieropbv.nl
-
Aad:
+31 6 53 25 51 33
-
Rob:
+31 6 54 93 84 79
-
Joep:
+31 6 44 71 09 12
-
Willem:
+31 6 21 94 60 05
Godziny otwarcia
Od poniedziałku do piątku w godzinach
8:00 do 17:00
Sobota od
9:00 do 17:00